Søkeresultat

Hopp til søkeresultater
Nettstedsøk

Fant 46 treff for "0940 valle" på nettstedet

Sorter etter:
  • Kommunefakta Valle

    Valle - 0940 (Aust-Agder)

  • KOSTRA Kirke Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Kirke Øyvind Bolsgård oyvind.bolsgard@ssb.no 40 81 13 63

  • KOSTRA Regnskap Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Regnskap Anne Brit Thorud anne.brit.thorud@ssb.no 40 90 26 59

  • KOSTRA Bolig Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Bolig Unni Beate Grebstad unni.grebstad@ssb.no 94 50 68 66

  • KOSTRA Barnevern Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Barnevern Tone Dyrhaug tone.dyrhaug@ssb.no 40 90 24 20

  • KOSTRA Grunnskolen Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Grunnskole Emmie Stolpe Foss emmie.foss@ssb.no 40 81 14 30

  • KOSTRA Landbruk Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Landbruk Berit Bjørlo berit.bjorlo@ssb.no 40 81 13 76

  • KOSTRA Eiendomsforvaltning Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Eiendomsforvaltning Marte Helliksen Hvamb marte.hvamb@ssb.no 40 90 26 67

  • KOSTRA Husholdningsavfall Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Husholdningsavfall Marit Slåen Sæther marit.saether@ssb.no 40 81 13 11

  • KOSTRA Sosialtjeneste Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Sosialtjeneste Harald Tønseth harald.tonseth@ssb.no 40 90 24 12

  • KOSTRA Kommunal vannforsyning Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Kommunal vannforsyning Gisle Berge gisle.berge@ssb.no 40 81 13 08

  • KOSTRA Kommunalt avløp Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Kommunalt avløp Gisle Berge gisle.berge@ssb.no 40 81 13 08

  • KOSTRA Befolkningsprofil Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Befolkningsprofil Anni Sutatip Thirpaks Fretheim anni.fretheim@ssb.no 40 90 26 57

  • KOSTRA Psykisk helse og rus Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Psykisk helse og rus Trond Ekornrud trond.ekornrud@ssb.no 48 13 70 09

  • KOSTRA Klima og energi Valle

    KOSTRA nøkkeltall Valle - 0940 (Aust-Agder) Klima og energi Peder Gjølstad Røhnebæk peder.rohnebaek@ssb.no 40 81 14 73