Tabell 21. Sysselsatte¹ i kulturområdet Reklame og event, 15-74 år, registerbasert. Per 4. kvartal

Tabell 21. Sysselsatte¹ i kulturområdet Reklame og event, 15-74 år, registerbasert. Per 4. kvartal
Tabell 21. Sysselsatte¹ i kulturområdet Reklame og event, 15-74 år, registerbasert. Per 4. kvartal
202020212022202320242025
I alt²6 3006 6067 4317 6817 5187 490
Viken1 0421 0931 2251 390..
Akershus....703766
Østfold....435392
Buskerud....206207
Oslo2 9583 1193 5943 4333 2783 453
Innlandet212198210215232191
Vestfold og Telemark316323348345..
Vestfold....260255
Telemark....9998
Agder236240255246235233
Rogaland331369374427444440
Vestland382410560723727563
Møre og Romsdal165170174161189168
Trøndelag - Trööndelage.420418432425427
Nordland - Nordlánnda.122144164149145
Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku.142129145..
Troms - Romsa - Tromssa....123126
Finnmark - Finnmárku - Finmarkku....1326
Ikke Fastlands-Norge000000
1Omfatter både lønnstakere og selvstendig næringsdrivende. Der en person er registrert med flere jobber er hovedjobben valgt.
2Tallene omfatter Fastlands-Norge, Svalbard, Jan Mayen og Kontinentalsokkelen.
3Tallene er basert på SN2007. De vil tidligst bli oppdatert til SN2025 i 2027.
Standardtegn i tabeller