Tabell 13. Sysselsatte¹ i kulturområdet Musikk, 15-74 år, registerbasert. Per 4. kvartal

Tabell 13. Sysselsatte¹ i kulturområdet Musikk, 15-74 år, registerbasert. Per 4. kvartal
Tabell 13. Sysselsatte¹ i kulturområdet Musikk, 15-74 år, registerbasert. Per 4. kvartal
202020212022202320242025
I alt²6 2286 2576 6957 2737 4037 559
Viken.1 0781 1251 221..
Akershus....694708
Østfold....298321
Buskerud....2 686222
Oslo2 1512 2762 4642 6632132 729
Innlandet.236265326319338
Vestfold og Telemark.293330363..
Vestfold....220215
Telemark....154163
Agder.226234246261270
Rogaland.385402455476524
Vestland.728777835841837
Møre og Romsdal.117129140148149
Trøndelag - Trööndelage.553573633667643
Nordland - Nordlánnda.177178195207216
Troms og Finnmark - Romsa ja Finnmárku.000..
Troms - Romsa - Tromssa.188218196142152
Finnmark - Finnmárku - Finmarkku....7772
Ikke Fastlands-Norge.00000
1Omfatter både lønnstakere og selvstendig næringsdrivende. Der en person er registrert med flere jobber er hovedjobben valgt.
2Tallene omfatter Fastlands-Norge, Svalbard, Jan Mayen og Kontinentalsokkelen.
3Tallene er basert på SN2007. De vil tidligst bli oppdatert til SN2025 i 2027.
Standardtegn i tabeller