Søkeresultat

Hopp til søkeresultater
Nettstedsøk

Fant 958 treff for "Selbu"

Sorter etter:
  • KOSTRA Bolig Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Bolig Unni Grebstad unni.grebstad@ssb.no 94 50 68 66

  • KOSTRA Barnehager Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Barnehager Elin Såheim Bjørkli elin.saheim.bjorkli@ssb.no 40 81 13 53

  • KOSTRA Kirke Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Kirke Øyvind Bolsgård oyvind.bolsgard@ssb.no 40 81 13 63

  • KOSTRA Samferdsel Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Samferdsel Asbjørn Willy Wethal asbjorn.willy.wethal@ssb.no 92 61 53 05

  • KOSTRA Regnskap Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Regnskap Anne Brit Thorud anne.brit.thorud@ssb.no 40 90 26 59

  • KOSTRA Husholdningsavfall Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Husholdningsavfall Marit Slåen Sæther marit.saether@ssb.no 40 81 13 11

  • KOSTRA Grunnskolen Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Grunnskole Rachel Ekren rachel.ekren@ssb.no 62 88 56 26

  • KOSTRA Landbruk Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Landbruk Berit Bjørlo berit.bjorlo@ssb.no 40 81 13 76

  • KOSTRA Barnevern Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Barnevern Tone Dyrhaug tone.dyrhaug@ssb.no 40 90 24 20

  • KOSTRA Eiendomsforvaltning Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Eiendomsforvaltning Marte Helliksen Hvamb marte.hvamb@ssb.no 40 90 26 67

  • KOSTRA Sosialtjeneste Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Sosialtjeneste Harald Tønseth harald.tonseth@ssb.no 40 90 24 12

  • KOSTRA Befolkningsprofil Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Befolkningsprofil Anni Sutatip Thirpaks Fretheim anni.fretheim@ssb.no 40 90 26 57

  • KOSTRA Kommunalt avløp Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Kommunalt avløp Gisle Berge gisle.berge@ssb.no 40 81 13 08

  • KOSTRA Kommunal vannforsyning Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Kommunal vannforsyning Gisle Berge gisle.berge@ssb.no 40 81 13 08

  • KOSTRA Brann og ulykkesvern Selbu

    KOSTRA nøkkeltall Selbu - 1664 (Sør-Trøndelag) Brann og ulykkesvern Linda M