296594
/kultur-og-fritid/statistikker/kulturbar/hvert-4-aar
296594
statistikk
2017-05-30T08:00:00.000Z
Kultur og fritid;Kultur og fritid
no
kulturbar, Norsk kulturbarometer, kulturbruk, konserter, kino, ballett, opera, teater, museer, kunstutstillinger, idrettsarrangementer, bibliotekIdrett og friluftsliv , Kultur, Kultur og fritid
true

Norsk kulturbarometer2016

Innhold

Publisert:

Andel som har brukt ulike kulturtilbud siste 12 måneder (9-79 år)
Prosent
1991200020122016
Kino58656772
Idrettsarrangement57575555
Folkebibliotek49524946
Museum41454144
Teater/musikal/revy44504550
Kunstutstilling41443836
Konsert48586162
Ballett-/danseforestilling8111414
Opera/operette5688
Kulturfestival....3132
Tros-/ livsynsmøte..413436

Fant du det du lette etter?

Du har slått av Javascript. Du kan sende oss en tilbakemelding på informasjon@ssb.no.

Send e-post til SSB