92785_tabell_158485_not-searchable
/energi-og-industri/statistikker/petroleumsalg/maaned
92785_tabell_158485
statistikk
2014-01-17T10:00:00.000Z
Energi og industri;Varehandel og tjenesteyting
no
false

Sal av petroleumsproduktdesember 2013, førebelse tal

Innhald

Prisar på fyringsolje og drivstoff per månad1
Prisar (kroner per liter)Prisar (kroner per liter)Prisar (kroner per liter)
FyringsoljeBensin, blyfri 95 oktanAvgiftspliktig diesel
1Prisene er gjennomsnittlige utsalgspriser innhentet til konsumprisindeksen
Endring frå sist månad, prosent2,40,30,4
Endring frå same månad sist år, prosent6,23,33,4
Juni 20108,312,811,8
Juli 20108,212,711,7
August 20108,112,511,6
September 20108,212,511,6
Oktober 20108,212,611,9
November 20108,412,812,1
Desember 20108,813,212,6
Januar 20119,113,312,7
Februar 20119,413,413,0
Mars 20119,913,913,4
April 201110,114,213,5
Mai 20119,614,313,1
Juni 20119,814,313,2
Juli 20119,814,213,2
August 20119,614,113,1
September 20119,614,013,0
Oktober 20119,714,013,0
November 201110,113,813,2
Desember 20119,913,813,1
Januar 201210,514,413,5
Februar 201210,314,713,5
Mars 201210,415,113,5
April 201210,315,513,6
Mai 201210,014,913,2
Juni 20129,614,612,9
Juli 20129,914,612,8
August 201210,214,813,1
September 201210,315,213,3
Oktober 201210,314,913,2
November 20129,914,313,0
Desember 20129,714,212,9
Januar 20139,914,413,0
Februar 201310,114,713,2
Mars 20139,814,713,1
April 20139,614,512,7
Mai 20139,314,512,9
Juni 20139,314,612,9
Juli 201310,015,113,3
August 20139,815,113,3
September 201310,015,113,5
Oktober 201310,114,813,4
November 201310,114,613,3
Desember 201310,314,713,3

Fant du det du lette etter?

Du har slått av Javascript. Du kan sende oss en tilbakemelding på informasjon@ssb.no.

Send e-post til SSB