143698_tabell_194154_not-searchable
/varehandel-og-tjenesteyting/statistikker/vki/maaned
143698_tabell_194154
statistikk
2014-08-29T10:00:00.000Z
Varehandel og tjenesteyting;Inntekt og forbruk;Nasjonalregnskap og konjunkturer
no
false

Varekonsumindeksenjuli 2014

Innhold

Varekonsumindeksen. Volumindeks. Sesongjustert. 2005=100
Totalt varekonsumMat, drikkevarer og tobakkElektrisitet og brenselKjøp av egne transportmidler samt bensin og oljeAndre varer
August 2012124,9117,7106,2112,0140,4
September 2012125,8118,0110,3112,6141,5
Oktober 2012125,1118,2110,4112,9139,2
November 2012125,1118,9106,3112,0140,0
Desember 2012126,1119,8120,1108,4140,2
Januar 2013127,1118,8108,3114,2143,9
Februar 2013127,2119,5107,2114,8143,4
Mars 2013127,4119,7117,9113,5141,8
April 2013125,4118,2113,9112,9139,1
Mai 2013126,9120,1106,6111,1143,9
Juni 2013126,1118,5104,5112,6143,2
Juli 2013124,7119,2107,4106,8140,8
August 2013125,1119,0106,3110,5140,6
September 2013125,8119,6105,6111,4141,4
Oktober 2013125,2119,8104,6109,4141,0
November 2013125,6119,4107,8109,7141,6
Desember 2013125,4120,8105,1108,5141,0
Januar 2014126,1120,7106,1111,2141,2
Februar 2014126,3120,998,1111,6143,4
Mars 2014127,4121,498,2115,6143,9
April 2014127,0121,9101,0109,9144,6
Mai 2014126,8121,5105,7109,6143,4
Juni 2014128,2123,4102,7112,0144,7
Juli 2014126,0122,299,1108,2142,8

Fant du det du lette etter?

Du har slått av Javascript. Du kan sende oss en tilbakemelding på informasjon@ssb.no.

Send e-post til SSB