Søkeresultat

Hopp til søkeresultater
Nettstedsøk

Fant 1002 treff for "stange"

Sorter etter:
  • KOSTRA Barnevern Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Barnevern Tone Dyrhaug tone.dyrhaug@ssb.no 40 90 24 20

  • KOSTRA Eiendomsforvaltning Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Eiendomsforvaltning Marte Helliksen Hvamb marte.hvamb@ssb.no 40 90 26 67

  • KOSTRA Grunnskolen Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Grunnskole Rachel Ekren rachel.ekren@ssb.no 62 88 56 26

  • KOSTRA Landbruk Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Landbruk Berit Bjørlo berit.bjorlo@ssb.no 40 81 13 76

  • KOSTRA Barnehager Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Barnehager Elin Såheim Bjørkli elin.saheim.bjorkli@ssb.no 40 81 13 53

  • KOSTRA Befolkningsprofil Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Befolkningsprofil Anni Sutatip Thirpaks Fretheim anni.fretheim@ssb.no 40 90 26 57

  • KOSTRA Samferdsel Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Samferdsel Asbjørn Willy Wethal asbjorn.willy.wethal@ssb.no 92 61 53 05

  • KOSTRA Husholdningsavfall Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Husholdningsavfall Marit Slåen Sæther marit.saether@ssb.no 40 81 13 11

  • KOSTRA Regnskap Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Regnskap Anne Brit Thorud anne.brit.thorud@ssb.no 40 90 26 59

  • KOSTRA Kirke Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Kirke Øyvind Bolsgård oyvind.bolsgard@ssb.no 40 81 13 63

  • KOSTRA Sosialtjeneste Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Sosialtjeneste Harald Tønseth harald.tonseth@ssb.no 40 90 24 12

  • KOSTRA Bolig Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Bolig Unni Beate Grebstad unni.grebstad@ssb.no 94 50 68 66

  • KOSTRA Kommunalt avløp Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Kommunalt avløp Gisle Berge gisle.berge@ssb.no 40 81 13 08

  • KOSTRA Kommunal vannforsyning Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Kommunal vannforsyning Gisle Berge gisle.berge@ssb.no 40 81 13 08

  • KOSTRA Klima og energi Stange

    KOSTRA nøkkeltall Stange - 0417 (Hedmark) Klima og energi Henning Høie henning.hoie@ssb.no 40 90 23 49